AKEL İNSAAT TAAAHHÜT OTOMOTİV TEKSTİL KUYUMCULUK GIDA SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

ALMİNA TEKNİK TEKSTİL, AKELYAF TEKNİK TEKSTİL,MİLKAY TEKNİK TEKSTİL fabrikalarında üretilen ürünlerin pazarlama ve satışını yapmaktadır.

ALMİNA TEKNİK TEKSTİL
2000 yılında, Türkiye’nin 2. Nonwoven Spunbond tela üreticisi olarak kalitesini ön plana çıkararak üretime başlamıştır. Firmamız 2000 yılından itibaren Türkiye de ve tüm dünyada bilinirliğini ve kalitesini arttırarak, Çerkezköy – Veliköy Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetini sürdürmektedir.
AKELYAF TEKNİK TEKSTİL,
İğneleme hattı ile suni deri keçesi, halı altı iğneli keçesi üretmektedir. Ayrıca vatka tesisinde vatka, silikonlu vatka, boncuk elyaf üretmektedir.
MİLKAY TEKNİK TEKSTİL,
Tekstil teleflerinden yatak keçesi ve duvardan duvara halıların altına keçe üretmektedir. Üretim tesisi dünyanın en büyük fabrikalarından biridir. Aylık 3.000 ton keçe üretimi vardır.

Misyonumuz;
Müşterilerini, yatırımlara ilişkin hak ve sorumlulukları, yatırımların riskleri, getirileri ve işletmesi konularında bilgilendirmek, müşterilerimize en üst kalitede hizmet vermek, şirket içi tüm çalışanlarımız arasında profesyonelliği ve uzmanlığı teşvik etmek suretiyle müşteri sorunlarının çözümünün ve çözümün etkinliğinin artmasını sağlamak, müşterilerimize yapacağımız bu katkılarla ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak.
Vizyonumuz;
AKEL şirketler grubu, kalite yönetimine verdiği önemle müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı, insan ve çevre sağlığını güvence altına almayı ve tüm faaliyetlerini sürekli geliştirmeyi şirket politikası olarak benimsemiştir. Bu prensip ışığında şirket vizyonumuz, şu üç ana temele dayanmaktadır;

Müşteri Odaklılık:
Şirketimiz için müşteri her şeyden önce gelir. Müşterilerimize en üst kalitede hizmet sunmak esastır. AKEL ancak müşterilerinin güvenini ve memnuniyetini sağlayarak başarılı olacaktır.

Dürüstlük ve Profesyonellik:
En üst düzeyden en alt düzeye, tüm AKEL çalışanları şirketin etik kurallarına ve mesleki değerlerine tam bir uyum içinde olmak zorundadır.

Kurumsal Değerler
Yenilikçi,
Paydaş Memnuniyeti,

İlkelerimiz

  • Teknoloji odaklı,
  • Uzmanlık sahibi,
  • Katma değer yaratan,
  • Çalışan memnuniyetini gözeten,
  • Sürekli iyileşen (öğrenen organizasyon),
  • Verimliliği önde tutan,
  • İşbirliğine ve paylaşıma önem veren,